Lengvas uždarbis internete – ar tai realu?

uzdarbisJei mokate programuoti, piešti dizainus ar rašyti straipsnius – be abejo, internete uždirbti galite. Šių paslaugų paklausa didelė, todėl užsakymų netrūks. Tačiau tai yra užsiėmimai, reikalaujantys atitinkamo išsilavinimo, daug laiko, atsakomybės – kitaip tariant, įprastas darbas.

O ar galima uždirbti internete nieko nemokant ir net per daug nesistengiant? Ko gero, kiekvienam yra tekę matyti reklamų, siūlančių būtent tokį lengvą uždarbį – paskirkite vos kelias valandas savo laiko per dieną ir užsidirbsite antrą atlyginimą. Ir tam net nereiks jokių specialių žinių – tiesiog spaudyti nuorodas, pildyti anketas, skaityti laiškus.

Visų šių uždarbio būtų principas tas pats – reklama. Galima sakyti, kad reklama – visos ekonomikos variklis. Todėl ji parduodama įvairiausiomis formomis. Vienas iš būdų ir yra tiesiogiai mokėti lankytojams už tai, kad jie apsilankė reklamuojamoje internetinėje svetainėje. Būtent taip ir veikia visos lengvą uždarbį siūlančios kompanijos. Reklamos užsakovai jiems moka už lankytojų pritraukimą, o jie jau siūlo žmonėms registruotis ir už užmokestį spaudinėti nuorodas, kurios veda į reklamuojamas svetaines.

Todėl šitas uždarbio būdas realiai veikia, tačiau kitas klausimas – kiek tokiu būdu galima uždirbti? Jūsų suteikiamos paslaugos (lankytojo apsilankymo svetainėje) vertė labai nedidelė – mažiau negu centas. O laiko tam reiks sugaišti daugiau, nei vien nuorodos paspaudimas. Kadangi reklamos tikslas – pritraukti naujų lankytojų, tai, kad būtų sumokėtas užmokestis, būna nustatytos papildomos sąlygos, pavyzdžiui išbūti aplankytoje svetainėje mažiausiai 30 sekundžių arba įvykdyti tam tikrą užduotį. Todėl paskaičiavus kokią sumą uždirbsite ir kiek laiko tai užims, matosi, kad taip dirbti tiesiog neapsimoka, užmokestis, ko gero, net neatpirks elektros ir interneto ryšio sąnaudų.

Būna kompanijų, kurios siūlo didesnes kainas ir viską paskaičiavus atrodo, kad tikrai laukia padorus užmokestis. Tačiau nuo fakto, kad jūsų sukuriama pridėtinė vertė bus maža, niekur nepabėgsite, todėl ten tiesiog atsiras kitų sąlygų, dėl ko to užmokesčio negausite. Pavyzdžiui, nustatyta aukšta minimali išmokos suma, o pati sistema sukurta taip, kad tos sumos niekada nepasiektumėte. Todėl iš pradžių matote savo sąskaitoje besikaupiančius pinigus, bet vėliau tiesiog nebegaunate nuorodų, kurias būtų galima spaudinėti.

Realiai tokiose sistemose galima uždirbti nebent pritraukiant kitus vartotojus, kurie registruotųsi per jus ir gautumėte jų uždarbio dalį. Tačiau tada pats darbo pobūdis pasikeičia – jį tiksliau būtų vadinti ne uždarbiu internete, o uždarbiu statant piramidinę struktūrą. O piramidinių struktūrų statymas – jau atskira tema, tokiu būdu uždirbti galima, bet ši darbo rūšis reikalauja specifinių įgūdžių ir toli gražu nėra lengva.

3 komentarai

  1. Alio

    Tai turbut, kad nieko nera lengvo, nebent kokioj loterijoj laimet. kad ir tas spaudinejimas nuorodu, tie buxai, irgi turbut reikia laiko, kol informacija perziuresi, kol atsirinksi kas kaip, pabandysi ir pan. viska daro informacija, kuo daugiau zinai, tuo lengviau yra kazka paradyt

  2. UzdarbisI

    Na, visas pasaulis šiais laikais yra slydus. Nebandysi – nežinosi.

    O blogiausia ką galima tikriausiai padaryti yra nieko visiškai nedaryti ir nesistengti..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *